İNSAN KAYNAKLARI

– Herkesin bir yeteneği olduğuna, güçlü yönlerini ortaya koyabileceği, kişilik özelliklerine uygun bir işte çalıştığında kişinin, azimle ve mutlulukla iş yapacağını ve başarıya ulaşacağına inanıyoruz.
– Art-In Systems’de İnsan Kaynakları’nda uygulanan İşe Alım Politikaları: Çalışan, yönetim kalitesi ve kurum kültürü=Mutlu Çalışan formülünü temel alarak doğru işe doğru insan yerleştirme prensibi ile oluşturulmuştur.
-İhtiyaç duyulan pozisyonlar için, kurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda, kaliteli ve etkin insan gücü alımını gerçekleştirmek, en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak amacıyla; iç ve dış kaynaklardan yararlanarak işgücü ihtiyacımızı karşılarız.
– Gerek iç gerekse dışarıdan adaylarımızla ilgili yürüttüğümüz süreç; her pozisyon için rol ve sorumlulukların, beklenen başarı göstergelerinin, aranan niteliklerin ve beklenen yetkinliklerin net olarak belirlenmesi ile başlar.
– Adaylardan kurum kültürüne uyum, grup çalışmasına inanan, yenilikçi, kendini geliştirmeyi hedefleyen, dinamik, hizmet kalitesini artıran ve müşteri memnuniyetini gözeten bireyler olması beklenir.
– İşe alım görüşmelerinde; Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri uygulanarak Art-In Systems’e katma değer yaratabilecek, işini tutkuyla yapan, yaratıcı, öğrenme ve gelişime açık, teknolojiye aşık kişileri seçeriz.
– Sektörünün lideri olan Art-In Systems’e başvuru yapmak istiyorsanız, buradan veya ik@artinsystems.com adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.